Co umím

Nabízím celou řadu tématických vystoupení.

Klaunka Pepina

Představení plné humoru, groteskních situací, kouzel, žonglování a malých akrobatických prvků, zakončené modelováním balonků, kdy obdrží každé dítko zvířátko dle přání. Vhodné na narozeninové oslavy, pro školky i školy, na karnevaly, městské slavnosti a jiné větší akce s vlastním hudebním doprovodem a mikroporty.

Divadélko – Jak Klaunka Pepina k cirkusu přišla

Pepina pracuje v cirkuse u zlého principála jako prodavačka vstupenek, uklízečka a ošetřovatelka zvířat. Stará se taky o šikovnou kobylku Francesku, která nesnáší jeho cirkusovou drezuru a bití. A protože Pepina odjakživa toužila po tom, stát se velkou cirkusovou umělkyní a protože se zvířata bít nemají, společně od zlého principála utečou a založí si vlastní cirkus Josefina. Z klaunky Pepiny se stává akrobatka, žonglérka, kouzelnice, krotitelka hadů a také krasojezdkyně. Ale kam se poděla Francesca?!

Narozeninové oslavy

Správníá narozeninová party se bez Pepiny neobejde. Součásti oslavy je vystoupení, kouzla a modelování s balónky. Oblíbené je i malování na obličej a předání dortu s písničkou. Vše s Vámi ráda dořešim. Pepinu si užijou všichni.

Karnevaly a maškarní bály

Děti se mohou tešit na klaunské vystoupení a bublinkovou párty, bohatý zábavný program plný tance, soutěží a her. Celým programem Vás budu provázet a moderovat. Hudbu, ozvučení a osvětlení zajišťuje profesionální dětský DJ. Klaunka Pepina se přizpůsobí téměř jakémukoliv požadavku a ušije tak pořad na míru přímo pro Vás. 

Modelování balonků

S Pepinou je modelování legrace, protože balóny děti opravdu baví. V nabídce cca 40 motivů zvířátek či dalších modelovaných předmětů. Buď jako součást představení nebo samostatně na oslavu, městskou slavnost, maškarní či pouť.

Malování na obličej

Pepina umí malovat s barvami, nejhezčími a nejlepšími na trhu, které jsou opravdu kvalitní, protialergické, s dlouhou výdrží. Nabízí velikou škálu barev, perleťové odstíny, lesky, třpytky a ozdoby a v neposlední řadě je důležité i kvalitní a rychlé provedení.

Pasování na školáky

Výjímečná událost se musí správně oslavit s humorem a Pepina ví jak na to. Můžete se tešit na pestrý program na míru pro Vaši školku. Provedu Vás celým odpolednem.

Přímestské tábory

V létě se můžete potkat s Pepinou na jejim příměstském táboře v krásném prostředí Starého Plzence. Program je bohatý, plný zábavy a dobrodružství.

Klaunfestival Plzeň

3. ročník tohoto festivalu je za námi a opět bylo k vidění bohaté pásmo vystoupení profesionálních klaunů z ČR završeno hudebním překvapením. Akce se konala v Chvojkových lomech v Plzni na Slovanech.