Co umím

Nabízím celou řadu tématických vystoupení.

Klaunka Pepina

Představení plné humoru, groteskních situací, kouzel, žonglování a malých akrobatických prvků, zakončené modelováním balonků, kdy obdrží každé dítko zvířátko dle přání. Vhodné na narozeninové oslavy, pro školky i školy, na karnevaly, městské slavnosti a jiné větší akce s vlastním hudebním doprovodem a mikroporty.

Divadélko – Jak Klaunka Pepina k cirkusu přišla

Pepina pracuje v cirkuse u zlého principála jako prodavačka vstupenek, uklízečka a ošetřovatelka zvířat. Stará se taky o šikovnou kobylku Francesku, která nesnáší jeho cirkusovou drezuru a bití. A protože Pepina odjakživa toužila po tom, stát se velkou cirkusovou umělkyní a protože se zvířata bít nemají, společně od zlého principála utečou a založí si vlastní cirkus Josefina. Z klaunky Pepiny se stává akrobatka, žonglérka, kouzelnice, krotitelka hadů a také krasojezdkyně. Ale kam se poděla Francesca?!

Klaunské duo

Klaunka Pepina a jeji kamarád spolu předvedou pásmo 3x20ti minutových-nebo časově variabilních vystoupení, plných klaunských gagů, neočekávaných situací a akrobatických kousků, kde v mezivstupech čeká diváky kouzelnická show, žonglérská dílna a modelování balónků. Program vhodný na větší akce, venkovní oslavy či firemní rauty, i s ozvučením a hudebním doprovodem.

Modelování balonků

S Pepinou je modelování legrace, protože balóny děti opravdu baví. V nabídce cca 40 motivů zvířátek či dalších modelovaných předmětů. Buď jako součást představení nebo samostatně na oslavu, městskou slavnost, maškarní či pouť.

Malování na obličej

Pepina umí malovat s barvami, nejhezčími a nejlepšími na trhu, které jsou opravdu kvalitní, protialergické, s dlouhou výdrží. Nabízí velikou škálu barev, perleťové odstíny, lesky, třpytky a ozdoby a v neposlední řadě je důležité i kvalitní a rychlé provedení.

Třpytivé tetování

Krásné zářivé barvy a  třpytky v mnoha odstínech, originální vlastní šablony a trvanlivost až 10 dní. Přesně to pravé tetování na Vaši párty.

Karnevaly, narozeninové oslavy a jiné akce pro děti

V nabídce mám spoustu převleků, doplňků, zajímavých rekvizit, zábavných i sportovních soutěží. Klaunka Pepina se přizpůsobí téměř jakémukoliv požadavku a ušije tak pořad na míru. Zajistím vlastní ozvučení nebo profesionálního zvukaře čí dětského DJe.

Klaunfestival Plzeň

3. ročník tohoto festivalu je za námi a opět bylo k vidění bohaté pásmo vystoupení profesionálních klaunů z ČR završeno hudebním překvapením. Akce se konala v Chvojkových lomech v Plzni na Slovanech.